Nowości American Tourister

2016-11-22
nowości American Tourister
Już w ofercie Bagato.pl aktualne nowości marki American Tourister.

SKYTRACER - Kolorowa linia walizek twardych, wykonanych z polipropylenu. Charakteryzuje się wysoką wytrzymałością przy zachowaniu niskiej wagi. W jej skład wchodzą cztery wielkości: od kabinowej o pojemności 32l do aż 120l przy największym rozmiarze.

HEROLITE - Ultralekkie, miękkie walizki oferujące wysoką wytrzymałość. Walizki Herolite są dla wszystkich, którzy cenią lekkie rozwiązania. Walizka kabinowa na 2 kołach waży jedynie 1,5kg, największa walizka o pojemności 95l waży tylko 2.2 kg. Oprócz walizek, w skład tej linii wchodzą torba na kołach o pojemności 84l oraz toaletka.

SUMMER VOYAGER - Funkcjonalna linia walizek wykonana z wytrzymałego poliestru, która umożliwia wybór spośród pięciu wielkości walizek. W ofercie znajdują się również kuferek, torba podręczna oraz torba na kołach. Linia Summer Voyager to połączenie nowoczesnego wyglądu z elegancją. 

URBAN GROOVE - Szeroka gama modeli praktycznie zaprojektowanych plecaków. W zależności od modelu, linia Urban Groove może być wyposażona w kieszeń na laptop, pokrowiec przeciwdeszczowy, miejsce na butelkę i wiele innych komfortowych udogodnień.

CITY DRIFT - Stylowa kolekcja toreb oraz plecaków z kieszenią na laptop i tablet. Nowoczesny wygląd połączony z funkcjonalnością. Linia City Drift wprowadziła rozwiązanie "smart sleeve" które pozwoli Ci bezpiecznie umieścić plecak lub torbę na uchwycie walizki.
pixel